עדים לנצח

חדשות מהשטח

מסעות לפולין "עדים לנצח"
מיזם חדש מבית ארגון הבוגרים שע"י עמותת נצח יהודה

 

עשרות בוגרי המסלולים החרדים בצה"ל השתתפו שבוע שעבר במסע מרגש וייחודי לפולין, אותו יארגון הבוגרים תחת השם "עדים לנצח".
המסע נוצר במטרה לחבר את הבוגרים להיסטוריה היהודית באירופה ולרצח המזעזע של 6 מיליון במחנות ההשמדה וההרג בפולין וכן במטרה לגבש את קהילת הבוגרים ולחזק את הקשר בין חברי קהילת הבוגרים.

 

המסע "עדים לנצח" הינו ראשון בסדרה של מסעות
אותם שואפת העמותה להוביל בשנים הקרובות.

 

ערוץ 20 סיקרו את המסע המדהים:

 

המסע הופק ע"י חברת דורות  והבוגרים קיבלו לכל אורך המסע ארוחות כשרות למהדרין ולינה במלונות ברמת תיירות גבוהה, את המסע הוביל המדריך הותיק דב זליקוביץ, יחד עם מנכ"ל נצח – יוסי לוי ורב חטיבת בנימין – הרב משה מזרחי

המסע נסב אודות שני נושאים מרכזיים – ביקור מרגש באדמה הספוגה בדם בני עמינו במחנות ההשמדה – בירקנאו, מאיידנק אושוויץ ועוד. ומסע לקברות צדיקים – החוזה מלובלין, הרמ"א ור' אלימלך מליז'ענסק.

 

הייתה לי חוויה עוצמתית, זה מסע שהיה חסר לי כל כך הרבה זמן והרבה זמן חיפשתי את המסגרת שבה אוכל לנסוע למסע הזה. אני שמח שהיה לי את הזכות לקחת חלק במסע המרגש הזה, גם ללמוד ולהכיר את המורשת שלנו כעם יהודי וגם להכיר מגוון רחב של אנשים שחלקם יהפכו לחברים להמשך החיים. אני מרגיש שחזרתי אדם אחר מהמסע הזה גם באמונה וגם בתחושת השליחות של כל אחד ואחד מאיתנו, היום כשנכנסתי למשרד הרגשתי הרבה יותר משמעות ותחושת שליחות בעבודה.
א.ש.
אני מרגיש שזה משפיע עליי כל כך לטובה וזה הופך אותי להיות בן אדם שרוצה יותר לתרום לקהילה זה היה ממש מחזק ויפה וכמובן מרגש מאוד אני רוצה להגיד תודה לכל המארגנים אין כמוכם אתם פשוט אלופים!
י.ל.

ארגון הבוגרים ״דרך אחים״ שע"י עמותת נצח יהודה סבסד את המסע לבוגרים לעלות של 1,900 ש"ח בלבד!

 

תגיות

תוכניות נוספות לבוגרים